• banner1-3-3

ÇFARË BËJMË NE?

 • aaaa
 • 11
 • 佳 必 可 样 册 -210x2103_ 副本

Tropical Ushqim Prodhim (Ningbo) Co, Ltd  cilësi të mirë, çmimet Reaonable, kredi të favorshme

Themeluar në janar të vitit 2003, vendosur në Ningbo, Kinë.

Më shumë se 13 vjet përvojë në përpunimin e produkteve të konservuar ushqim deti. Produkt eksportohen në SHBA, Amerikën e Jugut, Afrika e Jugut, Lindja e Mesme, Rusia, vendet Pacific Island dhe rajone etj

Fabrika jonë është e vendosur të përkryer në afërsi të njohur International Port Ningbo me rritjen e shpejtë të sistemit të transportit dhe komunikimit puna neto në qytet. Këto do të mundësojë kompaninë tonë për të siguruar të gjitha lëndëve të para e marra janë në gjendje të freskët në mënyrë që të gjitha produktet mund të dorëzohen menjëherë për të brendshme dhe të gjithë botën.

PRODUKTET TONA

 • cilësi

  cilësi

  Të gjitha të përpunimit në fabrikën tonë ka kaluar HACCP, ISO 14001 dhe QS çertifikatat kontrollojnë sigurinë e ushqimit. Ofrojnë produkt të ndryshme si Customer kërkesës.
 • certifikatë

  certifikatë

  Holds BRC, DOLPHIN SAFE, HALAL, and OU Kosher certificates. EU register Number: 3302/01034. FDA register Number: 13434459730
 • prodhues

  prodhues

  prodhues e detit konservuar dhe të ngrirë që nga viti 2003 me 65.000 metra katror fabrika e vendosur në Ningbo, Kinë.
Enquiry TANI
 • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni House

WhatsApp Online Chat !