saury konservuar në bathë

Përshkrim i shkurtër:


 • Termat pagesës: T / T, L / C
 • Origjina: Ningbo, China
 • Min.urdhër Sasia: një 20 këmbët enë
 • Markë: Casa Tropical apo kërkesë si Customer
 • Kohë për dorëzim: 3-4 javë pas depozitimit ose L / C të marra dhe artwork konfirmuar
 • Vërejtje: shërbim OEM
 • Detail Product

  Produkt Tags


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni House

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Key

  WhatsApp Online Chat !