tuna solid in small can

Përshkrim i shkurtër:

  Shelf life: 3 years FDA number: 13434459730. EU number: 3302/01034 Certificates we got: BRC, HACCP, OU KOSHER, HALAL, DOLPHIN-SAFE and so on. Available packing: round can, paper label, normal lid or easy open, 142g, 160g, 170g, 185g, 200g, 1000g, 1880g.


 • Termat pagesës: T / T, L / C
 • Origjina: Ningbo, China
 • Min.urdhër Sasia: një 20 këmbët enë
 • Markë: Casa Tropical apo kërkesë si Customer
 • Kohë për dorëzim: 3-4 javë pas depozitimit ose L / C të marra dhe artwork konfirmuar
 • Vërejtje: shërbim OEM
 • Specie Tuna: Lodër kërcues
 • Mund Madhësia: 307X112
 • Flavor: in brine(salty water) or in oil
 • Bllok: 85% solid + 15% thekon
 • Detail Product

  Produkt Tags

   

  • Shelf life: 3 years
  • FDA number: 13434459730.
  • EU number: 3302/01034
  • Certificates we got: BRC, HACCP, OU KOSHER, HALAL, DOLPHIN-SAFE and so on.
  • Available packing: round can, paper label, normal lid or easy open, 142g, 160g, 170g, 185g, 200g, 1000g, 1880g.

 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Key

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Kupën

  WhatsApp Online Chat !