qese-copë dritë ton në vaj

Përshkrim i shkurtër:


 • Termat pagesës: T / T, L / C
 • Origjina: Ningbo, China
 • Min.urdhër Sasia: një 20 këmbët enë
 • Markë: Casa Tropical apo kërkesë si Customer
 • Kohë për dorëzim: 3-4 javë pas depozitimit ose L / C të marra dhe artwork konfirmuar
 • Vërejtje: shërbim OEM
 • Madhësia e qese: 200 MM X 240 MM
 • Pesha neto: 500g
 • Peshë rrjedhë: 475g
 • Numri në një kuti kartoni: 20 kartona
 • Detail Product

  Produkt Tags


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Tree

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Zemra

  WhatsApp Online Chat !